Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

logo jard.pl logo jard.pl

Podczas pobytu w Dworku zadowoleni będą wszyscy zwolennicy regionalnej kuchni podlaskiej.
Możecie Państwo napawać się smakiem rewelacyjnej kiszki ziemniaczanej. Menu jest bardzo obszerne i napewno zadowoli każdego smakosza.

Świeże powietrze gratis.

Zajazd Dworek mieści się w oryginalnym zabytkowym dworku. Z przełomu XIX i XX. W zajeździe znajduje się obszerna sala kominkowa, w której można wydać niebanalne przyjęcie. Obiekt wyposażono tak, aby dało się w nim poczuć prawdziwie staropolską atmosferę wiejskiego przybytku.
Wnętrze lokalu ozdobiono kolekcją zabytkowych przedmiotów. Atmosferę tworzą warkocze czosnku i oryginalne, ręcznie wyplatane kosze. Jeszcze inną atrakcją są odrestaurowane piwniczki na wino – tu możemy poczuć tchnienie historii.

Zajazd ulokowany jest w budynku z XIX wieku, położony 4 km od miasta Białystok,600 m od centrum 500 letniego miasta Choroszcz w sąsiedztwie Narwiańskiego Parku Narodowego. 5,5 km od dworca PKP i PKS w Białymstoku Dojazd linią komunikacji miejskie miasta Białystok nr 103. Doskonale widoczny z drogi międzynarodowej Warszawa - Białystok.


Polityce Prywatności


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.